Конкурсы

Українська збірна мажореток увійшла в 10-ку кращих в Європі та їде на чемпіонат світу

З 15 по 27 червня у місті Задар (Хорватія) дитяча збірна України змагались на чемпіонаті Європи MWF / XVII з мажореток і увійшла в 10-ку кращих команд сред 86-ти. Українки показали дуже сильний номер про міста України: Маріуполь, Буча, Ірпінь, Київ, Одеса, Харків, Луганськ, Донецьк, Чернігів, Херсон. Через ситуацію в Україні діти два місяці проходили онлайн-тренінги і вперше мали можливість готуватися разом, приїхавши з України, Європи, Америки та Канади.
Тренер збірної Анна Домніч, коментує: “Наша шкільна команда серед 10 найкращих команд Чемпіонату Європи з мажорет спорту! Окрім того, організатори чемпіонату також вручили нашим дівчатам спеціальний кубок за сміливість, адже наша збірна єдина з 86 команд, що готувалася до змагань онлайн попри війну в Україні. Та попри всі нагороди ми отримали значно більше – безцінні миті разом з дітьми, батьками та вчителями! Для мене цей чемпіонат це не просто про змагання,це про можливість показати що ми абсолютно незламна нація,яка навіть під час війни знаходить можливості достойно представити Україну на міжнародній арені. Бо у кожного свій фронт і ми на нашому,танцювальному, робимо все можливе щоб отримати підтримку людей з різних країн і підняти український прапор.”
Коментар хореографа постановника збірної, Юлія Сахневич: “Найбільшим подарунком за останній час було мати змогу виступити на чемпіонаті Європи, а також показати події та реалії сьогодення, саме за допомогою мови тіла наших дітей! Ми створили флешмоб, яким об’єднали наших дітей, які роз’їхалися по всьому світу,але мали змогу об’єднатися онлайн, а потім зустрітись і розповісти людям про події,які ми проживаємо щодня! Вони втілили в собі всю біль та переживання нашого народу, наших міст! На надірваному нерві танцювали наші дівчата, які втілювали Київ, Харків, Бучу та Ірпінь, Херсон, Чернігів, Одессу, Донецьк та Луганськ, Чернігів, Маріуполь та Крим! Ми щасливі! І ще доведемо всьому світу, що наша нація, наші діти – найталановитіші, найлюдяніші, і з Великим Серцем. За нами майбутнє! За нами сильна нація!”
Головна мета діток досягнута, вони їдуть на чемпіонат світу “Majorette World Championship”, що пройде в Загребі у вересні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *